Talenty z Ukrainy

We wtorek w naszej szkole odbył się występ grupy dzieci z Ukrainy, które przebywały w Wysowej i zechciały zaprezentować nam swoje zdolności artystyczne z zakresu śpiewu, tańca i malarstwa. I jak to zwykle bywa u artystów zza naszej wschodniej granicy, byliśmy świadkami niezwykłej energii i mistrzostwa w opanowaniu swojego warsztatu przez każdego z wykonawców – w tym tych najmłodszych :). Cieszymy się tym bardziej, że występ był niezaplanowany wcześniej, spontaniczny, a więc bardzo naturalny. Piękne obrazy, melodie i niezwykle dojrzałe głosy pozwoliły nam poznać – poprzez swój  charakter i charyzmę – tak mało znany, a przecież wart bliższego poznania niewielki fragment kultury ukraińskiej. Pięknie dziękujemy za to spotkanie, a poniżej krótki film z tego występu. Zdjęcia wykonawców, opiekunów i organizatorów jak zwykle w galerii – zapraszamy do obejrzenia ( KLIK )