O zwierzętach z uśmiechem :-)

Corocznie organizowany konkurs fotograficzny ma na celu uchwycenie zabawnych, ciekawych, niecodziennych chwil z życia zwierząt, ale także ( a może przede wszystkim… ) zwrócenie uwagi na ich prawa, ochronę, walkę z kłusownictwem i handlem trofeami. Zobaczcie poniżej, jak ciekawie, czasem niesamowicie mogą się prezentować na zdjęciach zwierzęta, których na co dzień nie podejrzewalibyśmy o to..! Wszystkie zdjęcia to finaliści konkursu Comedy Wildlife Photo Awards 2020.

Manicure Fot. Daniel Edermo
Negocjacje Fot. Ayala Fishaimer
A kuku! Fot. Brigitte Alcalay Marcon
Halo! Ktoś pomoże..? Fot. Charlie Davidson
Nieświeża rybka? Fot. Christina Holfelder
Nie chcę – źle wychodzę na zdjęciach! Fot. Jagdeep Rajput_
……… Fot. Mark Fitzpatrick
Stop! – dystans społeczny! Fot. Petr Sochman
O sole mio! Fot. Roland Kranitz
Zakaz połowów! Fot. Sally Lloyd Jones
Widać mnie..? Nie widać! Fot. Tim Hearn
Tyle spraw, od czego by tu zacząć..? Fot. Marcus Westberg

Obrazek wyróżniający: uśmiechnięta sparysoma kreteńska. Fot.Arthur Telle Thiemann

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *