Loteria fantowa i Święto Rydza

Tradycją staje się już udział uczniów naszej Szkoły w corocznym sympatycznym jesiennym festynie, związanym z wysypem grzybów – głównie rydzów – w lasach Beskidu Niskiego. Podobnie jak poprzednio – uczniowie, nauczyciele ( a także zaangażowani rodzice ) przygotowali nagrody w loterii fantowej, mającej na celu podreperowanie budżetu szkolnego Samorządu. Pomysłów, radości, śmiechu i zadowolenia z efektów było co niemiara, a jak wyglądały przygotowania popatrzcie na zdjęciach poniżej 🙂 Zebraliśmy do wspólnej kasy… jeszcze liczymy tę górę pieniążków 😉 O wynikach oczywiście poinformujemy!

A jak wyglądała praca naszych Uczniów i przebieg loterii zapraszamy na krótki spacer do galerii ( kliknij TU )

( zdj. P. Sabina Pająk )

Jednocześnie składamy podziękowania naszym sponsorom, którzy walnie przyczynili się do ilości i atrakcyjności nagród! Dziękujemy bardzo:)