Gminne turnieje piłkarskie

zdjęcie poglądowe – pixabay,com

17 października 2019 roku w Brunarach odbył się Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców. Wg. regulaminu grano w dwóch grupach wiekowych – klasy VII-VIII i klasy VI i młodsi. Na zawody przyjechały reprezentacje wszystkich szkół z terenu gminy. Z naszej szkoły najlepiej wypadli zawodnicy klasy VII i VIII zdobywając 2 miejsce w gminie. Finałowy mecz zakończył się remisem, zarządzono więc rzuty karne, które dla nas niestety nie były szczęśliwe. Dziewczęta starsze zajęły IV miejsce w gminie, chłopcy i dziewczęta młodsze III-IV m-ce (nie wystarczyło czasu na rozgrywanie meczy o dalsze miejsca, rozgrywano tylko mecze finałowe). Zwycięzcy z poszczególnych grup będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych.

24 października 2019 roku na boisku w Hańczowej rozegrano XIX Gminny Turniej Gry w 2 ognie. Grali zawodnicy z klasy VI i młodsi. W zawodach uczestniczą zarówno dziewczęta jak i chłopcy. Nasz zespół wywalczył w tym roku 1 miejsce w gminie! Gratulujemy! 🙂