Dzień Dziecka – frajda, emocje i przyjemności!

1 czerwca pobyt w szkole przeznaczyliśmy na rozgrywki sportowe, rywalizacje między klasami podczas rozgrywek w piłkę nożną i dwa ognie, a podsumowaniem dnia była pyszna pizza z dodatkami dla każdego ucznia. Niektórzy stwierdzili, że tak powinien wyglądać każdy dzień w szkole… no dobrze… może co drugi 😉 Jakie emocje towarzyszyły nam tego dnia możecie podejrzeć na zdjęciach poniżej.

Dziękujemy także kadrze pedagogicznej za zaangażowanie i opiekę, a niezawodnym rodzicom za starania związane z organizacją poszczególnych wydarzeń i bardzo smaczne zakupy.

Warto też posłuchać opinii wybitnych znawców wszystkiego czyli z cyklu „dzieci wiedzą lepiej”… Emocje gwarantowane!

[cycloneslider id=”dzien-dziecka-turniej-klas-lodszych”]


Co to jest młodzież…

[cycloneslider id=”dzien-dziecka-turniej-klas-starszych”]