„Bajki, baśnie, o lesie właśnie”

29.09.2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie aktorskim pt. „Bajki, baśnie, o lesie właśnie” organizowanym podczas XII Święta Rydza w Wysowej- Zdroju. Naszą szkołę reprezentowały następujące grupy:
„Jesienne nutki” w składzie:Anita Stec i Maja Pieniążek z kl.2, które zaśpiewały piosenkę pt. „Idzie jesień”
„Trio z trzeciej klasy” w składzie: Anna Zygarowicz, Maja Karlak, Victoria Pieniążek, które zaprezentowały piosenkę pt. „Leśna kołysanka” z podkładem muzycznym
„Mali aktorzy” w składzie: Bartosz Gruszczyński, Kacper Kubik z kl. 3 oraz Katarzyna Żaba z kl. 4, którzy przedstawili inscenizację wiersza Jana Brzechwy pt. „Grzyby”
Jury oceniające uczestników konkursu zwracało uwagę na stylizację oraz prezentację utworu literackiego, piosenki. Nasze trzy grupy zostały bardzo wysoko ocenione spośród innych grup i przyznano im pierwsze miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani przez organizatorów nagrodami rzeczowymi i pamiątkowymi dyplomami.

GRATULUJEMY! 🙂

Zdjęcia p. Beata Stec